Biz Kimiz Ne İş Yapıyoruz ? Hakkımızda

İnşaat sektöründe 30 yıldır, Malatya’da beton yapı elemanları üzerinde faaliyet gösteren MASTAŞ (Malatya Beton Mamülleri İnş-Taah. Müh. San. ve Tic.  A.Ş) kurduğu modern tesisi ile ve deneyimli kadrosuyla alanında öncü olmaya devam etmektedir. Türk inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Mastaş, kaliteden asla taviz vermediği deneyimli personeli ile müşteri portföyünü attırmanın haklı kıvanç ve gururun yaşamaktadır. Mastaş, dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile kurulduğu günden bugüne kadar sürekli teknolojide gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Mastaş bir yapının etrafındaki çirkin görüntüleri yok etmek, insanların rahat yürüyebileceği yaraşır mekanlar sağlamak pırıl pırıl nitelikli ürünler sunmaktadır.

Müşteriye ürünü sunarken satmak değil, o ürünün nasıl ortaya geldiğidir. Çeşitli ürün yelpazemiz ile bordür taşları (karayolları bordürü, belediye bordürü, bahçe bordürü), beton parke taşları, çim taşı, yağmur oluğu, şev taşı, dekoratif karo farklı ürün çeşitlerimizle üretim yapmaktayız. Resmi kurum ve kuruluşlara, inşaat firmalarına, park ve bahçelerin çevre düzenlemelinde, göze hoş gelebilecek yerlerin yapımında ürünlerimize ihtiyaç duyulmaktadır. Peyzaj düzenlemelerinde yeni ufuklar açmak, kusursuz alternatifler getirmek amacıyla Türk İnşaat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Kusursuz Ayrıntılar Bir Araya Geldiğinde Kusursuz Bir Bütünü Oluşturur.

MASTAŞ

Misyonumuz

Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünleri en uygun fiyat ile sunmak . Yenilikçi bir kurum anlayışı ile tüm müşterilerimizin beklentilerini doğru bir şekilde en kısa sürede karşılamak . Çevre dostu ürünlerimizle toplumsal sorumluluğumuzun bilincinde çevreye duyarlı , temiz ve sağlıklı üretim yapmak Doğal kaynaklarımızı korumak ve en verimli şekilde kullanmak . Tüm kaynaklarımızın toplum ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde işlenmesi ve sanayide kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamak , Ülkedeki ihracat potansiyelini artırmak, uluslararası sektörlerde pazar oluşturmak , Ülke kaynaklarımızın dünya ticaretinde önemli bir konuma gelmesini sağlamak ve böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmak .

Vizyonumuz

Kurumsal gelişimi, kalitesi, güvenilirliği, profesyonel ekibi ve müşteri memnuniyetine verdiği değer ile Beton ve beton ürünleri imalatında sektörde lider olmaktır. Ülke kaynaklarımızın dünya ticaretinde önemli bir konuma gelmesini sağlamak ve böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmak , Bu sektörde ihtiyaçlara cevap verebilecek teknik elemanlar yetiştirmek.